Ildervej 12 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Højbjerg - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Højbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Højbjerg er der netop kommet to luksuriøse villaer på markedet. Beliggende på Ildervej 12 finder man en rummelig villa på 261 kvadratmeter. Denne bolig har 5 værelser, ideelt for både familier og dem, der ønsker mere plads. Villaen er placeret på en grund på 1185 kvadratmeter.

Prisen for denne bolig er 21.500.000 DKK. Selvom ejerudgiften ikke er oplyst, er villaens prissætning konsistent med luksussegmentet i området. Dette gør Ildervej 12 til en attraktiv mulighed for dem, der søger eksklusivitet.

En anden ny mulighed i Højbjerg er villaen på Hørhavevej 75A. Med et areal på 258 kvadratmeter, tilbyder denne villa også 5 værelser. Den er opført på en større grund på 1237 kvadratmeter, hvilket sikrer rigelig udendørs plads.

Hørhavevej 75A er prissat til 18.000.000 DKK. Som med ejendommen på Ildervej, fremgår de månedlige ejerudgifter ikke af oplysningerne, men prisen reflekterer den høje standard og placering af boligen.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga