Carinavej 8 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Højbjerg - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Højbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Carinavej 8 i Højbjerg finder man en rummelig villa til salg for 9.998.000 kr. Villaen strækker sig over 188 kvadratmeter og indeholder 8 værelser, hvilket skaber mange muligheder for at tilpasse boligen til sine behov.

Ejendommens grund på 688 kvadratmeter byder på passende udendørsplads. Dette hjem kunne appellere til dem, der søger en rummelig bolig med flere værelser i et attraktivt område.

En anden ny mulighed i Højbjerg er rækkehuset på Oddervej 112B. Med sin pris på 4.498.000 kr. tilbyder det 134 kvadratmeter fordelt på 5 rum, hvilket passer godt til mindre familier eller par, der ønsker lidt ekstra plads.

Rækkehuset er placeret på en større grund sammenlignet med villaen, nemlig 1680 kvadratmeter. Dette skaber ekstra udendørsmuligheder for en haveentusiast eller dem, der ønsker mere plads omkring deres hjem.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga