5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Højbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de seneste boliger der er kommet til salg i Højbjerg finder vi villaen på Holme Parkvej 250. Denne rummelige ejendom strækker sig over 205 kvadratmeter og har 6 værelser.
Med en betydelig grund på 1113 kvadratmeter præsenterer Holme Parkvej 250 en indbydende mulighed for dem, der søger plads både inde og ude. Prissætningen for denne ejendom ligger på 7.500.000 kr.
En anden ny spændende bolig i området er villaen på Egebæksvej 8. Denne ejendom har et boligareal på 170 kvadratmeter, også fordelt på 6 værelser.
Egebæksvej 8 ligger på en grund af 830 kvadratmeter. Med en pris på 7.495.000 kr. tilbyder denne villa en attraktiv mulighed for dem, der søger en lidt mere kompakt, men alligevel rummelig bolig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.